شرکت سیم و کابل سیمکو​

تاریخچه شرکت سیم و کابل سیمکو

یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدی سیم و کابل ایران با بیش از 50 سال سابقه ی کار است. در آغاز کار این شرکت محصولات سیم و کابل با فشار ضعیف را تولید می کرد، رفته رفته با تقاضای بازار محصولات شرکت گستردش یافت.

یکی از بارزترین خصوصیات این شرکت در لیست قیمت سیم و کابل سیمکو مشخص است. این شرکت با وجود گران شدن فلزات مصرفی در تولیدات، توانسته است قیمت محصولات خود را تقریبا ثابت نگه دارد. این در حالی است که نمونه محصولات خارجی نیز در طی این سال ها به خاطر افزایش نرخ فلز مس و … تغییراتی داشته اند. محصولات مرغوب شرکت کابل آلومینیومی ،کابل فرمان ، کابل شیلد دار و … است.

شرکت سیم و کابل سیمکو توسط دو شخص به نام های آقای قائدان و حاجی جعفری در پایتخت ایران سال 1347 پایه گذاری شد.7 سال بعد از پایه ریزی اولیه، با کسب موفقیت در تولیدات ، شرکت اقدام به گسترش تولید محصولات نمود.


جهت اطلاع از محصولات و قیمت ها و نیز دریافت مشاوره رایگان با شماره های درج شده یا از طریق تماس با ما اقدام کنید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ما کلیک کنید.

کارخانه شرکت سیم و کابل سیمکو​

تولید کابل فشار قوی توسط شرکت سیم و کابل سیمکو

در سال72 بعد از گذشت بیست و پنج سال از اولین تغییر در بخش گسترش محصولات، تقاضای عموم برای تولیدات سیم و کابل فشار قوی در داخل ایران افزایش پیدا می کند. بنابر این  نیاز کشور شرکت تصمیم به تجهیز کارخانه برای تولید کابل فشار قوی و متوسط مینماید.

شرکت سیمکو ،اولین شرکت تولید سیم وکابل بیست کیلو واتی است، بعد از کسب این موفقیت برای دومین بار در سال 77 ، اولین شرکتی بود که کابل فشار قوی 63 کیلو واتی را تولید کرد. این شرکت در برنامه های آتی خود پس از آن سال ها بر روی تولید کابل فشار قوی ، قرار داد و بر اساس نیاز های کشور پیش رفت . به ترتیب کابل های فشار قوی تا 400 کیلو واتی را تولید کرد.

در تولیدات این شرکت ، کیفیت حرف اول را میزند همچنین تولیدات سیم و کابل فشار قوی تنوع بالایی در جنس مواد به کار رفته چون مس ، آلومینیوم و همچنین تعداد رشته ها و …در بازار برخوردار است .