در این مطلب به برسی شرکت مربوط و مراحل پیشرفت آن خواهیم پرداخت و  شما لیست محصولات سیم و کابل کابلان را در اختیار خواهید داشت . برای دریافت اطلاعات دقیق از قیمت ها با ما در ارتباط باشید. لیست قیمت سیم و کابل کابلان در انتهای مطالب در پیش روی شما خواهد بود. قدمت شرکت نام برده شده زیاد بوده و در این سال ها کسب تجارب بسیار زیادی در این حرفه داشته است. کیفیت محصول تولیدی گویای این موضوع است.

جهت اطلاع از محصولات سیم و کابل و قیمت ها و نیز دریافت مشاوره رایگان با شماره های درج شده یا از طریق تماس با ما اقدام کنید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ما کلیک کنید.

مروری بر تاریخچه شرکت سیم و کابل کابلان

آغاز کار در سال هزار و سیصد و شصت و هشت هجری شمسی شکل گرفت و اکنون بیش از 30 سال از افتتاح این شرکت میگذرد. در سال های شروع فعالیت شرکت، نیاز به محصولات برقی همچون سیم و کابل در کشور بسیار احساس می شد. مدیران اجرایی شرکت دانش کافی در زمینه تولید محصولات برقی را داشتند. محصولات تولیدی نیز در سطح کابل های مخابراتی تولید گشت. چندی نگذست که کیفیت مناسب محصولات سیم و کابل کابلان مورد قبول شرکت مخابرات و سایر مصرف کنندگان این حوزه قرار گرفت.

اکنون حجم بالایی از سیم و کابل کابلان  چون کابل ابزار دقیق ، کابل آلومینیومی، کابل جوشکاری ، کابل فرمان ، کابل شیلد داردر بخش های مخابراتی مورد استفاده قرار میگیرد که تا اکنون رضایت مشتریان را به همراه داشته است.این شرکت نیز تمام تلاش خود را برای بالا بردن سطح مناسب محصولات خود انجام داده به طوری که برای تولیدات از مواد تولیدی اصل و مطلوب و بهترین تنولوژی این عرصه بهره برده است.

توجه به روزترین استاندارد هاسبب شده تا این شرکت جدید ترین آموزش های ممکن را برای کارمندان شرکت در نظر گرفته و همواره سعی نماید تا باکیفیت ترین و به روزترین محصولات را راهی بازار نماید.لیست قیمت سیم و کابل کابلان شامل محصول مخابراتی در بالاترین کیفیت میباشد. مدیرت و اداره شرکت به جدیدترین متدهای روز است، همین موضوع باعث اصل کار قرار دادن نظر مشتریان این حرفه گشته است. اکنون این شرکت با جلب نظر مشتریان خود هم به شکل عمده و هم به شکل سفارشی به تولید محصول با کیفیت میپردازد.

لیست قیمت سیم و کابل کابلان

اهداف کلی شرکت سیم و کابل کابلان

  1.   افزودن کیفیت محصولات و حفظ آن با جدید ترین استاندارد های جهانی
  2. در نظر گرفتن سلیقه مشتری و استفاده از نظرات و اصل قرار دادن آن
  3. استفاده از با کیفیت ترین و مطلوب ترین مواد ساخت محصول
  4. برطرف نمودن ایرادات احتمالی با توجه به بازخورد هایی که از محصول دریافت میشود
  5. بالابردن سطح اطلاعات کارکنان و آموختن جدیدترین متدهای آموزشی در زمینه تولید محصول
  6. استقبال از ایده های جدید برای تولید محصول مرغوب شرکت سیم و کابل کابلان
  7. تلاش برای افزودن مشتریان داخلی و صادرات محصول شرکت

لیست قیمت سیم و کابل کابلان

کابل هوایی JY(,ST)YY
ردیف سایزقیمت ( ریال )
10.6*2*1

 

جهت اطلاع از قیمت محصولات با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

20.6*2*2
30.6*2*4
40.6*2*6
5
0.6*2**10
کابل هوایی JY(ST)Y
ردیف سایزقیمت ( ریال )
10.5*2*2

 

جهت اطلاع از قیمت محصولات با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

20.5*2*4
30.5*2*6
40.5*2*10
کابل زمینی A2Y(ST)2Y
ردیف سایزقیمت ( ریال )
10.6*2*2

 

جهت اطلاع از قیمت محصولات با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

20.5*2*2
30.4*2*2